Polisan Kansai Boya’dan Anıtkabir Ziyareti

“KÖKTEN GELECEĞE, CUMHURİYETİN İZİNDE”

POLİSAN KANSAİ BOYA’DAN ANITKABİR ZİYARETİ

 

Polisan Kansai Boya, Cumhuriyetin 100. yılına özel olarak hayata geçirdiği “Kökten Geleceğe, Cumhuriyetin İzinde” projesinin ilk adımını Atatürk’ün manevi huzurunda attı. 21 Ekim’de üst yönetimin, çalışanların ve ailelerin katılımıyla Anıtkabir gezisi düzenleyen Polisan Kansai Boya, “Kökten Geleceğe Cumhuriyetin İzinde” projesi ile hem boya sektörünün gelişimine katkı sağlamayı hem de cumhuriyet değerlerini gelecek nesillere aktarmayı hedefliyor. 

 

Polisan Kansai Boya, Cumhuriyetin 100. yılı kutlamaları kapsamında anlamlı bir etkinliğe imza attı. Şirketin üst yönetimi, çalışanları ve aileleriyle birlikte 21 Ekim 2023 tarihinde Anıtkabir’i ziyaret etti. Bu ziyaret; şirketin “Kökten Geleceğe, Cumhuriyetin İzinde” projesinin de başlangıcı oldu.

“Kökten Geleceğe Cumhuriyetin İzinde”

Geçmişin tecrübesi ile geleceğin umudu arasında köprü kurarak cumhuriyetin değerlerini gelecek nesillere aktarmayı hedefleyen Polisan Kansai Boya; “Kökten Geleceğe, Cumhuriyetin İzinde” projesi ile mimarlardan ustalara, öğrencilerden sektör profesyonellerine kadar birçok farklı kitleye katkı sağlayacak. 

 

Proje ile Cumhuriyetin Kazanımlarına Sahip Çıkılıyor 

Anıtkabir ziyareti sonrasında Polisan Kansai Boya tarafından proje hakkında yapılan bilgilendirmede şu ifadelere yer verildi. “Cumhuriyetin 100. yılında böylesine önemli bir projeyi hayata geçirmekten büyük gurur duyuyoruz. Polisan Kansai Boya olarak; cumhuriyetin kazanımlarına sahip çıkıyoruz. ‘Kökten Geleceğe, Cumhuriyetin İzinde’ projemiz ile toplum olarak bizi birbirimize bağlayan en sağlam köklerden aldığımız bilgi ve tecrübeyi; geleceğimizin aydınlık yüzü gençlerin enerjisi ve hayal gücü ile birleştirmeyi hedefliyoruz. Köklerimizden geleceğimize emanet Cumhuriyetimizin 100. yılında hep birlikte, gururla, umutla gülümseyerek nice yüzyıllara ilerliyoruz.” 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx