Türkiye Basketbol Federasyonu’na yeni sponsor

Türkiye Basketbol Federasyonu (TBF), yeni sponsoru Yemeksepeti ile imza merasimi düzenlendi. Sinan Fazilet Spor Salonu’nda gerçekleşen tertibe Türkiye Basketbol Federasyonu Lideri Hidayet Türkoğlu, sponsor firmanın CEO’su Mert Baki, TBF İdare Şurası Üyeleri, TBF ve sponsor firmanın yöneticileri katıldı.

İmza merasiminde konuşan Türkiye Basketbol Federasyonu Lideri Hidayet Türkoğlu, “Bugün Türkiye’nin gurur duyduğu ve milyonlarca şahsa ulaşan marka ailemize katılarak Basketbol Ulusal Gruplar resmi sponsoru oldu. Bu yaz bütün yaş kategorilerinde isminden kelam ettiren, Basketbol Ulusal Ekiplerimiz; ülkemizin en itibarlı kuruluşlarından yeni sponsorumuz ile güçlerini birleştirerek daha büyük başarılara yürüyecektir” dedi.

Hidayet Türkoğlu: “Basketbol ailemiz her geçen gün genişliyor”

Avrupa Basketbol Şampiyonası’nda son 16’ya kalarak Berlin’de uğraş etmeye hak kazanan A Ulusal Erkek Basketbol Kadrosu’nu kutlayan Lider Türkoğlu, “Berlin’de yaşayan tüm vatandaşlarımızı Fransa ile oynayacağımız son 16 karşılaşması için Arena Berlin’e davet ediyorum. Bayan ve erkek ulusal kadrolarımızın her kategorideki atletleriyle gurur duyuyoruz. Basketbol, heyecanın, birlikteliğin ve gücün çok yüksek olduğu bir spor. Bu istikametiyle sporseverler için kıymeti daima artan bir çekim merkezi olmaktadır. Ligimizde artan rekabet dozu ve gruplarımızın milletlerarası muvaffakiyetleri da basketbolumuzun cazibesini artırıyor. Türkiye Basketbol Federasyonu olarak; ülkemizin değerli marka ve kurumlarının, basketbolu tercih etmeleri bizleri daha güçlü amaçlar koymak için motive etmektedir. Sponsorlarımızla büyük basketbol ailemiz her geçen gün genişliyor. Türkiye Basketbol Federasyonu ve sponsor markamızın güçlü algısını bir çatı altında toplama başarısı gösteren, kendi çalışma arkadaşlarıma ve Sponsorumuzun CEO’su Mert Baki olmak üzere tüm takımına teşekkürlerimi sunuyorum. Yaptığımız mutabakatın ehemmiyeti, öteki bütün sponsorluklarımız üzere bizler için çok büyük. Kendilerinin Türk basketboluna ve ulusal kadrolarımıza olan inançlarından ötürü heyecan duyuyoruz. Bu mutabakatın topluluğumuza güzel olmasını diliyor, daha uzun yıllar sürecek bir iş birliğinin başlangıcı olacağına inanıyorum” diye konuştu.