Tarım Kredi marketlerinde indirim başlıyor: Tarih açıklandı

Tarım Kredi Kooperatifine ilişkin marketlerde 30’un üzerinde temel tüketim eserinde 15 Ağustos Pazartesi günü prestijiyle geçilecek indirimli fiyat uygulamasının ayrıntıları aşikâr oldu.
 

Tarım Kredi Kooperatifi marketleri, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatı ile enflasyonla uğraş çerçevesinde temel tüketim ve et eserlerinde geniş bir indirim kampanyası başlatıyor. Kampanya çerçevesinde 30’un üzerinde temel tüketim eserinde 15 Ağustos Pazartesi günü prestijiyle indirimli fiyat uygulanmasına geçilecek.

ET ESERLERİNDEKİ İNDİRİMLER AYRIYETEN DUYURULACAK 

Et eserlerinde ise Et ve Süt Kurumu tarafından temin edilecek eserler, kasap reyonu bulunan Tarım Kredi Kooperatifi marketlerinde acilen, kasap reyonu bulunmayan marketlerde ise gerekli hazırlık çalışmalarının yapılmasının akabinde paketli olarak en kısa müddette indirimli formda satışa sunulacak. Et eserlerinde uygulanacak indirimlerin duyurusu ayrıyeten yapılacak.

BİN 400 NOKTADA İNDİRİMLİ ESERLER VATANDAŞLA BULUŞACAK 

Tarım Kredi Kooperatifi marketleri, bin 400’e yakın hizmet noktasında üreticilerin yerli ve doğal eserlerini tüketicilerle buluşturuyor..

KAYNAK: İHA