Survivor’da Olaylı Eleme Gecesi! Seda’nın Elenmesi Çok Koydu! Ada Cehenneme Dönecek…

Tüm süratiyle devam eden Survivor 2022 All Star’da ünlüler ve gönüllüler ortasında kıran kırana uğraşta devam ediyor. Elemelerin olduğu haftada herkesi üzen durumlarda yaşandı. İzleyenlerde büyük bir şok tesiri yaratan bu haftaki elemede Seda elendi. Seda’nın elenmesine sonlanan kardeşi Sema ise adeta ateş püskürdü. Herkesi tehdit eden Sema’nın bu hareketleri öbür yarışmacıları da huzursuz etmeye başladı. İşte Surviyo All Star’da bu hafta yaşananlar.

ELEME GECESİ OLAY ÇIKTI

Yeni kısmı yayınlanan Survivor 2022 yayında Seda’nın adaya veda etmesinden sonra ipler koptu. Ünlüler grubunda yer alan başka Sema ise kardeşi Seda’nın elenmesi karşısında açtı ağzını yumdu gözünü. Eleme sonrası gerginliğin yaşandığı müsabakada Sema , “Onlara bu adayı dar edeceğim. Burunlarından fitil fitil getireceğim.” kelamlarıyla herkesi şoke etti. Kardeşi Seda’nın elenmesini hazmedemeyen Sema, herkesi tehdit etmeye başladı. Seda’nın elenmesine kardeşi kadar ada kurulu de çok üzüldü. Gözyaşlarının sel olduğu eleme gününde Sema’da hodrimeydan diyerek, Seda’nın ismini yazanlara gözdağı verdi.

SEDA ELENDİ, SEMA AÇTI AĞZINI YUMDU GÖZÜNÜ

Geçtiğimiz hafta yaşanna sakatlıklardan ötürü eleme yapılmayan müsabakada bu hafta elenen isim belirli oldu. Salı akşamı yayınlanan Survivor’da eleme potasında Evrim, Nisa, Berkan, Seda, Ogeday ve Hikmet girmişti. SMS oyları ile belirlenen aday adaya veda etti. Eleme potasında en düşük oyu alan ise Seda oldu. Herkesin büyük bir şok yaşadığı eleme gününde hudutlar de gerildi. Kardeşi Seda’nın elenmesine üzülen Sema, adeta tehditkar haller sergiledi.

BÜYÜK GAYRET BAŞLADI

Kardeşi Seda’nın elenmesinin akabinde hüngür hüngür ağlayan Sema, Seda’ya son defa sarılarak vedalaştı. O anlarda ada kurulu de göz yaşlarını tutamadı. Veda sonrası kardeşine haksızlık yapıldığını beliren Sema, herkes, tehdit etmeye başladı. Adada gergin anların yaşandığı yeni fragmanda büyük bir çekişmenin olacağının da sinyali verildi.