Seda Sayan’ın kuryeci eski kocasını gören donuyor! Bakın ne hale gelmiş?

Evlilikleri ile daima gündeme gelen Seda Saya, 7. nikahını kendisinden 25 yaş küçük Çağlar Ökten ile yaptı. İkili ortasındaki yaş farkı daima gündeme gelirken, Sayan’ın bu vakte kadar yaptığı evlilikler de takipçileri tarafından merak konusu oldu. Kendisinden genelde yaşça küçük şahıslarla evlilik yapan Sayan’ın bilhassa 3. evliliği olan Soner Yapcacık hakkında ise çok az bilgi mevcut. Motorcu eski eşi için saçlarını kestirip şekil değiştiren Seda Sayan’ın evliliği yalnızca 1 yıl sürdü. Boşanma sonrasında ortalıktan kaybolan Soner Yapcacık bakın artık ne halde? Görenler gözlerine inanamıyor.

SEDA SAYAN’IN KURYECİ ESK EŞİNİ GÖREN ŞOKE OLUYOR

1995 yılında oğlunun babası olan Sinan Engin ile boşanan Seda Sayan 1998 yılında gönlünü kuryeci Soner Yapcacık’a kaptırmıştı. İkilinin tanışması da bir o kadar enteresan bir müsabakaydı. Kırmızı ışıkta kurye Soner Yapcacık ile tanışan Seda Sayan, ani bir kararla Yapcacık ile evlendi. Yapcacık’ın kırmızı ışıkta denk geldiği Sayan’a kelamından sonra aşkları bir anda başlayan ikili 1998 yılında nikah masasına oturdu.

HAYRANIYLA EVLENEN SAYAN’IN MEMNUNLUĞU 1 YIL SÜRDÜ

Seda Sayan şimdi o yıllarda 39 yaşındaydı. 3. evliliği olan Soner Yapcacık hakkında ise pek bir bilgi yok. Motorcu eşi için usulünü değiştiren Sayan o periyotlara damgasını vurmuştu. Kırmızı ışıkta başlayan tanışma nikah masasına giderken Sayan ile Yapcacık’ın düğünü ise damadın köyünde gerçekleşmişti. 1998 yılında evlenen çift uyuşmazlık yüzünden 1999 yılında boşandı. Seda Sayan, Soner Yapcacık’tan sonra 4 evlilik daha yaparken Yapcacık’ın ise şimdilerde Antalya’da bir yer işletiyor. Eski halinden eser kalmayan Yapcacık’ın şimdiki halini gören gözlerine inanmıyor.

İşte Seda Sayan’ın kuryeci eski eşi Soner Yapcacık’ın şimdiki hali