Oktay Kaynarca’dan dev proje! ‘Ben Bu Cihana Sığmazam’ dizisinin oyuncu kadrosu belli oldu

Başarılı oyuncu Oktay Kaynarca, EDHO’dan sonra ATV’ye yeni bir proje kazandırıyor. Çok ses getirecek Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinin oyuncu kadrosu belli oldu. Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi oyuncu kadrosu ve çarpıcı hikayesiyle izleyiciyi ekranları başına kilitleyecek. Peki Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinin konusu ne oyuncu kadrosundan kimler var? İşte tüm detaylar…

Onur Tan ile beraber kurdukları ‘Güzel Adamlar’ adlı yapım şirketinin üstlendiği ‘Ben bu Cihana Sığmazam’, ATV ekranlarında izleyiciyle buluşmak için hazırlıklarına hız kesmeden devam ediyor. Kaynarca’nın Cezayir karakterine hayat vereceği dizinin oyuncu kadrosu belli oldu. İsmi, Mustafa Yeşilyurt’un türküsünden esinlenilen dizinin oyuncu kadrosu ve çarpıcı hikayesi şimdiden çok ses getireceğe benziyor.

Oktay Kaynarca yeni diziyle geliyor

BEN BU CİHANA SIĞMAZAM DİZİSİNİN OYUNCU KADROSU

ATV ekranlarına başrollerini Oktay Kaynarca, Yunus Emre Yıldırımer, Ozan Akbaba, Uğur Yücel, Turgay Tanülkü, Levent Ülgen, Emir Bendirlioğlu, Engin Benli ve Yalçın Hafızoğlu’nun paylaştığı EDHO’nun yerine ‘Ben Bu Dünyaya Sığmazam’ dizisi geliyor. Kaynarca, Mayıs ayında güçlü oyuncu kadrosuna dahil etmek için Işıl Yücesoy ile el sıkışmıştı. Öte yandan Onur Tan da, Kaynarca’nın EDHO’daki rol arkadaşıyla da bir görüşme gerçekleştirdi.

Savaş Özdemir

Şu ana kadar kendisine gelen 4 dizi ve 2 sinema filmi tekliflerini reddettiği bilinen Savaş Özdemir ile Oktay Kaynarca’nın çok ses getirecek olan yeni dizisi için görüşmelerin devam ettiği ve kadroya dahil olacağı öğrenildi.

Oktay Kaynarca

Daha önce Behzat Ç. başta olmak üzere birçok unutulmaz yapıma imza atan Tarkan Karlıdağ’ın da yapım ekibinde olduğu diziyi Alican Yaraş ve Yusuf Alp’in yanı sıra Türkiye’nin en güçlü senaristlerinden Mahinur Ergun kaleme alıyor. Ergun “Asmalı Konak”, “Şaşıfelek Çıkmazı” ve “Baba Evi” gibi projelerini kaleme almıştı. Haziran ayında sete çıkacak olan Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinin Eylül ayında ATV ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK VİDEO;

Burak Özçivit’ten rol arkadaşı Jaffa’ya destek paylaşımı!

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.