Hande Soral oğluyla poz verdi: Yapışık yaşamaktan çok memnunum

Oyuncu çift Hande Soral ile İsmail Demirci, geçtiğimiz mayıs ayında oğulları Ali’nin dünyaya gelmesiyle anne-baba olmanın heyecanını yaşamıştı.Doğum sonrası bebeği hakkında konuşan Soral, “Ali 52 cm ve 3 kilo 750 gram doğdu. Evde Ali’nin varlığını hissetmek çok güzel bir duygu. Biz ona alışıyoruz, o da bize alışıyor. Gözümü her açtığımda onu görmek çok güzel bir duygu. Bakıcı tutmadık. Anneannesiyle birlikte büyüteceğiz. Altı ay evde Ali ile ilgileneceğim, ondan sonra gelen projeleri değerlendireceğim. Hamile olduğum zaman çalıştım, Ali de benimle çalıştı o dönem. İşe başladığımda benimle beraber setlere gelecek ve bana eşlik edecek” demişti.

ANNE-OĞUL DANSI

Hande Soral, birkaç hafta önce eşi, annesi, babası ve erkek kardeşi ile Bodrum tatiline çıkmıştı. Keyifli anlar geçiren ünlü çift, bebekleriyle bol bol fotoğraf çektirmişti. İstanbul’a dönen Hande Soral ve İsmail Demirci çiftinden güzel oyuncu, minik oğluyla sahilde dans ettiği anları paylaşmıştı. Bir süredir ekranlardan uzak olan ünlü isim, bebeğiyle videosuna “Ali’yle danslarımız” notunu düştü. Eşi ve oğluna kayıtsız kalmayan Demirci ise “Sizi yerim, yerim” yorumunu yapmıştı.

“BÜYÜK AŞK”

Şimdilerde anneliğin tadını çıkaran Hande Soral, geçtiğimiz günlerde annesi Sebahat Soral ile minik oğlunun fotoğrafını takipçileriyle paylaşmıştı. Güzel oyuncu, paylaşımına; “Anneanne aşkı notunu düşmüştü. Aynı kareyi kendi sosyal medya hesabından yayınlayan Sebahat Soral da “Büyük aşk” ifadelerini kullanmıştı.

“KUCAĞA ALIŞMIŞ BU ÇOCUK”

Oğluyla keyifli anlarını sık sık takipçileriyle paylaşan çiçeği burnunda anne Hande Soral, bu karelere bir yenisini daha ekledi. Ali kucağındayken poz veren güzel oyuncu, paylaşımına; “Birbirimize yapışık yaşamaktan çok memnunum.(Yalnız kucağa alışmış bu çocuk)” notunu düştü.

Soral ve oğlunun fotoğrafına kısa sürede binlerce beğeni ve yorum geldi. Soral’ın kendisi gibi oyuncu kız kardeşi Bensu Soral da ablası ve yeğene nazar boncuğu emojisiyle yorum yaptı.