Hadise’ye ‘imam nikâhı’ sorusu!

Hadise, geçtiğimiz ocak ayında parmağındaki yüzüğü gösteren bir video ile Mehmet Dinçerler’in evlilik teklifini kabul ettiğini duyurmuştu. 36 yaşındaki şarkıcı, sosyal medya hesabından yayınladığı ve “Bizim bölümümüz başlasın” notunu düştüğü video ile magazin gündeminin en çok konuşulan ismi olmuştu.

KONSERDE NİŞAN FOTOĞRAFLARINI YAYINLADI

15 Mart’ta aile arasında gerçekleşen bir törenle nişanlanan çift, evlilik yolunda ilk adımı atmıştı. Nişan töreninden görüntü sızmaması için çalışanlara gizlilik sözleşmesi imzalatan popçu, İstanbul Kongre Merkezi Harbiye Oditoryumu’nda verdiği konserde hem sevenlerine hem de nişanlısına sürpriz yapmıştı. Sahneye getirilen tabureye oturan Hadise, Mehmet Dinçerler için Sam Smith’in ‘Lay Me Down’ şarkısını seslendirmiş, bu sırada dev ekrana ünlü çiftin nişanından kareler yansıtılmıştı.

“DÜŞMEKTEN KORKMA”

Konserin ikinci yarısında Hadise’nin özel olarak hazırlattığı video da dev ekranda yer almıştı. Şarkıcı, metnini kendi yazdığı videoda sevenlerine, “Düştüysen kalk. Düşmekten, koşmaktan, yürümekten korkma. Kendini sev. Dans et, eğlen, ağla, gül, mutlu ol, mutsuz ol; hayat böyle bir şey. Ne olursa olsun kendini sev ve yürü” diye seslenmişti.

“YÜRÜYÜŞÜ ÇOK SEVİYORUZ”

Nikâh masasına oturmak için gün saydıkları konuşulan ünlü çift, önceki akşam Arnavutköy-Ortaköy arasında yürüyüşe çıktı.

Hat boyunca üç kez gidip gelen ikiliden Hadise, basın mensuplarının “Son günlerde sizi sürekli yürürken görüyoruz. Düğün için form mu tutuyorsunuz?” sorusuna, gülerek “İster istemez tabii. Mehmet de ben de yürüyüşü çok seviyoruz, o yüzden beraber yürüyoruz” yanıtını verdi.

“KİMSEYİ İLGİLENDİRMİYOR”

Evlilik öncesi imam nikâhı yaptıkları iddia edilen ikili, bu yöndeki soruları yanıtsız bıraktı. “Böyle özel konulara hiçbir zaman cevap vermedim, vermem de” diyen şarkıcı, evlilik tarihi ve yeri ile ilgili sorulara ise “Kimseyi ilgilendirmiyor” karşılığını verdi.

HADİSE’NİN YENİ PROJELERİ

Mehmet Dinçlerler’in ağzını bıçak açmazken, Hadise de özel hayatı ile ilgili soruları geçiştirdi. “İş konuşalım” diyerek, projelerinden bahseden popçu, “Üç şarkı ile yaza girmeyi planlıyorum. Murda ile şarkımız hazır, klibimizi çekeceğiz. Burak Yeter ile şarkımızı bitiriyoruz. Onun dışında Ersay Üner’den bir şarkı geliyor. Çok heyecanlıyım. Güzel projeler var, deli gibi çalışıyoruz” ifadelerini kullandı.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.