Gebe bayan bayıldı, şoförler arbedeye devam etti

Gaziantep’in Şahinbey ilçesine bağlı Bülbülzade Mahallesi’nde dün gece saat 23.00 sıralarında trafikte seyir halinde olan iki aracın şoförü ortasında yol verme uyuşmazlığından ötürü kelamlı tartışma çıktı.

Araçları durdurarak yolun ortasında tartışmaya başlayan şoförler ortasındaki tartışma, bir müddet sonra meydan hengamesine döndü. Tartışma sırasında şoförlerden birinin öteki aracın art camını kırmasıyla ortalık karışırken, o anlar amatör bir cep telefonu kamerasına yansıdı.

HAMİLE BAYANIN BAYILMASINA ALDIRMADILAR

Kavgaya tutuştuğu araç şoförünün eşinin gebe olmasına aldırmayan öteki şoför ortalığı birbirine kattı. Arbede esnasında gebe bayanın feryat ederek baygınlık geçirmesi anbean imgelere yansıdı.

Çevredeki vatandaşların bir yandan gebe bayanla ilgilenirken başka yandan şoförleri ayırmaya çalışmasını kamera saniye saniye kaydetti.

Hamile bayanın yol ortasında bayılmasına karşın şoförler hengameyi sürdürürken, hengame esnasında iki taraf da araçlarının camını kırdı. Taraflar, etraftakilerin ortaya girmesiyle sakinleşirken; vatandaşlar, gebe bayanın baygınlık geçirmesine aldırmadan hengameyi sürdüren şoförlere reaksiyon gösterdi.