Denizlispor, teknik yönetici Mesut Bakkal ile devam edecek

TFF 1. Lig takımı Denizlispor, Mesut Bakkal ile yola devam etme kararı aldı.

Uz, yaptığı yazılı açıklamada, dönem bittikten sonra teknik yönetici Bakkal’la daima temas halinde olduklarını bildirdi.

Bakkal’ın dönem biter bitmez takımın korunması konusunda açıklama yaptığını hatırlatan Uz, şunları kaydetti:

“Bizim de birinci maksadımız buydu. Temaslarımızın büyük kısmında daima bu mevzu üzerinde çalıştık. Mesut hocamız Denizlispor’a olan bağlılığını bir sefer daha göstererek, hiçbir maddi bahse değinmeden kulübe hizmet etmeye hazır olduğunu söyledi. Hocamız bir sefer daha Denizlispor’a olan sevgisini ortaya koydu. Görüşmelerimizde maddi mevzulara neredeyse hiç değinmedik. Kulübün menfaatleri çerçevesinde karşılıklı olarak neler yapabileceğimiz konuşuldu. Ortak gaye Denizlispor’un başarısı olunca öteki bahisler daima art planda kaldı ve hocamız kadronun başında kaldı. Kendisine gösterdiği fedakarlık, bizimle çalışma isteği ve itimadı ile kulübe olan bağlılığından ötürü teşekkür ediyorum. İnşallah en kısa müddette imzaları atarak işin resmi prosedürünü de halledeceğiz. Aldığımız kararın herkes için güzel olmasını diliyorum.”

Tecrübeli hoca, 2022 yılının ocak ayında başına geçtiği Denizlispor’da toplam 16 müsabakada 9 galibiyet, 3 beraberlik ve 4 mağlubiyet aldı.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.