Chris Hemsworth’ten Thor hayranlarını korkutan açıklama: “Geri dönmeyebilirim”

8 Temmuz’da gösterime girecek olan Thor: Love and Thunder (Thor: Aşk ve Gök Gürültüsü) için geri sayım başlamışken serinin başrolünden de Marvel Sinema Kozmosu takipçilerini endişelendiren açıklamalar geldi. Chris Hemsworth Thor olarak son defa izleyici karşısına geçmiş olabileceğini söyledi.

Thor: Love and Thunder, Chris Hemsworth’un dördüncü bağımsız Thor sineması. Bu, Marvel Sinema Evreni’nde görülmeyen bir şey. Şimdiye kadar dört Avengers sineması oldu, lakin bunlar tüm kahramanları içeren sinemalardı.

Ve Captain America 4 için de hazırlıklar yapılsa da bu kez Chris Evans yerine, Anthony Mackie Captain America olmaya hazırlanıyor. Marvel Sinema Evreni’nde değişiklikler yapılırken vizyona girecek sinemanın devamı ile ilgili de sorular da ortaya çıktı. Thor hayranları, Chris Hemsworth’un gelecek sinemalarda olup olmayacağını merak ediyor.

Ünlü oyuncu da verdiği bir röportajda “Bu benim sonum olabilir, bilmiyorum” dedi. Oyuncu gelecek planlarıyla ilgili konuşurken de “ailemle birlikte olmaktan, meskende olmaktan ve tek bir yerde olmaktan sahiden keyif alacağım” dedi.

Hemsworth kelamlarına şu halde devam etti: “Yıllardır bavulları açıp bavulları topluyor ve dünyayı dolaşıyormuşum üzere hissediyorum; 10 – 12 yıl… Ve bu inanılmazdı ve her şey için çok fakat çok minnettarım lakin bir müddetliğine hareketsiz kalmayı ve daha kolay, daha yavaş bir ortamda yaşamayı seviyorum.”

Hemsworth ile beşinci bir Thor sinemasının ya da Avengers sinemasının olup olmayacağı şimdilik gizemini koruyor.