Bu fiyata böyle SUV yok! Opel Haziran’da bombayı patlattı

Kendinden emin, güçlü ve sportif bir hava katan yeni tasarımı ile Yeni Grandland, 8 ileri otomatik şanzıman ile kombine edilmiş 130 hp gücünde Euro 6d emisyon uyumlu 1.2 benzin ve 1.5 dizel motor seçenekleri ile satışa sunuluyor. Araçta her sürüş tarzına hitap edecek şekilde Eco, Normal ve Spor sürüş modları unutulmamış.

İç tasarımında “Pure Panel” olarak isimlendirilen kokpiti dikkatleri üzerine çekiyor. AGR sertifikalı ergonomik ön koltuklar, kablosuz şarj sistemi, ısıtmalı direksiyon, Apple PlayCar, Android Auto ve benzeri birçok ayrıntı Grandland’i seçkin ve sofistike yapan detaylar arasında yer alıyor.

İntelliux LED Pixel Farlar, Aktif Acil Frenleme Sistemi, Gece Görüşü, 360 derece çevre görüş kamerası, yarı otonom sürüş, gelişmiş park pilotu gibi konfor ve güvenlik sistemleri donanım paketlerine göre araçta mevcut bulunuyor.

1.2 Benzinli ve 1.5 Dizel motor seçeneklerinin performans verilerinden bahsedelim. Edition ve Elegance donanım paketleri ile satışa sunulan 1.2 Turbo benzinli motor 130 hp maksimum güç 230 Nm tork üretiyor.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.