Bakasetas: Robot biri değilim

Trabzonspor’un deplasmanda 2-1 mağlup olduğu Kopenhag maçında grubunun tek golünü kaydeden Anastasios Bakasetas gayret ve eşleşme hakkında konuştu.

Kritik bir gol bulduklarını belirten Yunan futbolcu, “Çok kritik anlarda iki gol yedik. İkinci golden sonra güzel bir tepki gösterdik zira kendi bildiğimiz oyunu oynamaya başladık ve rakibi domine etmeye başladık. Kritik bir gol attığımızı düşünüyorum zira haftaya kendi konutumuzda oynayacağız.” tabirlerini kullandı.

Bakasetas’ın açıklamalarından sarı başları şu halde:

“Robot biri değilim”

“Robot biri değilim. Her seferinde gol atamıyor, birebir performansı gösteremiyor olabilirim fakat nerede oynarsam oynayayım kadroya yardımcı olmaya çalışıyorum. Bizim ekibimiz aslında bu türlü bir grup. Amacımız her vakit kazanmak ancak bazen istediğimizi ortaya koyamayabiliyoruz.”

“Mutlaka kümelere kalacağız”

“Şampiyon olabilmek, büyük muvaffakiyetler kazanabilmek için başkan oyunculara gereksiniminiz var. Bizim kadromuzda bu cins birçok futbolcu var. Bu kadar inanmış oyunculara ve önder karakterli oyunculara sahip olmak beni çok memnun ediyor. Benim bu ekibe inancım çok sağlam. Haftaya oynayacağımız maçta kesinlikle kümelere katılacağız. Bu kadroyla bugüne kadar birçok şey başardık. Yeni şeyler kazanmak istiyoruz.”